VJENČANJA OSIJEK

 

Hoteli, restorani i sale za vjenčanje
Hotel Osijek   www.hotelosijek.hr
Restoran Kopika   www.restoran-kopika.hr
Hotel Zelenkrov   www.zelenkrov.hr
Hotel Silver   hotel-silver.hr
Hotel Patria   www.hotelpatria.hr
Zoo Hotel Osijek   zoo-hotel.hr
Sala za vjenčanje Petra & Ana   fratelli-catering.hr/petra_i_ana
Bistro restoran Kugla   facebook.com/pages/Bistro-Kugla
Hotel Waldinger   www.waldinger.hr
Restoran Park   www.restoran-park.hr
Dvorana Brnić   dvorana-brnic.com
Restoran Prehrana   www.prehrana.net
Restoran Bendek   www.bendek.hr
Ekogospodarstvo Orlov put   [Saznaj više…]

 

Foto/video za vjenčanje
Leon produkcija   facebook.com/leonprodukcija
  ARTIS by Jelena Rašić i Maja Perić   facebook.com/pages/ARTIS-by-Jelena-Rašić-i-Maja-Perić  
Marinko Šarić   marinko.org
Infinity Studio   www.infinity-studio.hr
Foto studio Krešo   fotostudio-kreso.hr
Foto Mara   fotomara.hr  
Foto Joe   foto-joe.com
Studio Vision   facebook.com/pages/Studio-Vision/
Boris Perković   borisperkovic.daportfolio.com
Foto atelje Anita   foto-atelje-anita.com

 

Bend za vjenčanje
Sax band   sax-band.blogspot.com
Viva Box   facebook.com/pages/VIVA-BOX  
Passage band   passageband.com
Prva Liga   www.prva-liga.hr
Bolero band   www.bolero-band.info
Still band   www.stillband.net
Quattro band   www.quattro-band-osijek.com
Band Sto posto   www.sto-posto.net
Krivi spoj   www.krivispojbend.com
Picasso band   picasso-band.info
  Twister Band Osijek   facebook.com/pages/Twister-Band-Osijek  
Grupa Treća smjena   Grupa Treća smjena (Facebook profil)
Grupa Bond – Baranja band   bandzasvatove.com

 

Vjenčano prstenje i nakit
Zlatarna Celje   www.zlatarnacelje.si
Zlatarnica Zlatko   facebook.com/pages/Zlatarnica-Zlatko

 

Saloni vjenčanica
  Salon vjenčanica Nikolina   www.vjencanicenikolina.hr  
Salon vjenčanica Klara   www.vjencanice-klara.com
Salon vjenčanica Stefanie   www.stefanie.hr
MO-MI Design   facebook.com/pages/MO-MI-Design  
Salon vjenčanica Sjaj   www.lasposa-sjaj.com
Vjenčanice Gordana   www.vjencanice-gordana.hr
Modna kuća Maya   facebook.com/pages/VJENČANICE-I-HALJINE-MODNA-KUĆA-MAYA

 

Odijela za vjenčanje
Galileo   [Saznaj više…]
Mura   www.murafashion.com
Varteks Di Caprio   [Saznaj više…]
Croata   www.croata.hr
Martin Arbanas   www.martin-arbanas.hr
Kotka   www.kotka.hr

 

Cvijeće za vjenčanje
Cvjećarnica Mozaik   facebook.com/cvjecarnica.mozaik
Cvjećarnica Lotus   facebook.com/pages/CVJECARNICA-LOTUS    
  Alstromeria cvjetni atelier   www.alstromeria.hr
  Studio cvjetnog dizajna Dion   facebook.com/pages/Studio-cvjetnog-dizajna-Dion  
  Stella pozivnice   www.stella-pozivnice.hr

 

Torte i kolači za vjenčanje
Katini kolači   www.sibaris.com.hr/kolaci
Dundo slastice   www.dundoslastice.com
Vigus   www.vigus.hr
Evini kolači   www.evini-kolaci.com
Pekara kruna   www.kruna.hr
  Domaći Kolači Iz Babine Grede   facebook.com/pages/Domaći-Kolači-Iz-Babine-Grede  

 

Cipele za vjenčanje
Pitarello   www.pittarello.hr
Bata   www.bata.com
Deichmann   www.deichmann.com
Peko   www.peko.hr
Mr. Joseph   mr-joseph.com
Planet obuća   www.planet-obuca.com

 

Pozivnice i zahvalnice
RM pozivnice   www.rm-pozivnice.com 
  Cool Weddingz by Nik Titanik   [Saznaj više…]  
Stella pozivnice   www.stella-pozivnice.hr

 

Rasvjeta i specijalni efekti
Music Fun Team   www.mft-osijek.com
Magnus Lux   magnuslux.com

 

Agencije za organizaciju vjenčanja
PiM studio   www.pim-studio.net

 

Kozmetički saloni & Make-up za vjenčanje
Ana Čorić   www.anacoric.com  
  Studio Tropic   facebook.com/pages/studio-TROPIC  
Make-up by Helena   Make-up by Helena (Facebook profil)
Kozmetički salon Apria   www.apria.hr
Kozmetički salon Miju   facebook.com/pages/Miju-kozmetički-salon
Salon ljepote i zdravlja Sunshine   facebook.com/pages/SUNSHINE-salon-ljepote-i-zdravlja
Salon Lela   www.salon-lela.hr

 

Limuzine za vjenčanje
Auto Borić   limo-osijek.com

 

Catering za vjenčanje
Fratelli catering   fratelli-catering.hr
Hotel Osijek   www.hotelosijek.hr
Catering Bugarin   www.prehrana.net