VJENČANJA RIJEKA

 

Hoteli i restorani za vjenčanje
Restoran Kvarner Lovran   restoran-kvarner-lovran.hr
Hotel Marina   hotel-marina.net
Hotel Zlatni Lav   www.hotel-zlatni-lav.com
Hotel Bonavia   www.bonavia.hr
Hotel Park Lovran   hotelparklovran.hr
Restoran People’s NOVI   www.novi.hr
Restoran Mladenka   mladenka.hr
Hotel Risnjak   hotel-risnjak.hr
Hotel Arbiana   www.arbianahotel.com
Restoran Copacabana   Restoran Copacabana – YouTube video  

 

Foto/video za vjenčanje
Foto Revija   fotorevija.hr
Kontuš photography   www.kontus.net
Foto Brujo   www.bodul.com
Studio Brzak   www.studiobrzak.tv
Foto Ivančić   www.foto-ivancic.hr
Foto Festival   www.festival-weddings.com
Foto sluga   fotosluga.hr
Media Art   www.media-art.hr
Video studio Zoom   www.zoom.hr
Art film  www.art-film.hr

 

Bend za vjenčanje
Trio Marinero   www.trio-marinero.net
  Grupa Fortunal   www.grupa-fortunal.com 
Bend L’amour   wwww.band-lamour.net
Grupa Aurora   www.grupa-aurora.com
Grupa Fun   www.grupa-fun.com
Trio Andreas   www.trioandreas.com
Grupa Fiesta   www.grupa-fiesta.com
Rio Grande band   www.riogrande.com.hr

 

Vjenčano prstenje i nakit
Zlatarna Križek   www.krizek.hr
Zlatarna Celje   www.zlatarnacelje.si
Zaks   www.zaks.hr

 

Saloni vjenčanica
Salon vjenčanica Sposa   sposa.hr
 Vjenčanice Nadija   www.vjencanice-nadija.hr  
Salon vjenčanica Glamour   www.vjencanice-glamour.com  
Salon vjenčanica Marie   www.vjencanice-marie.hr
  Studio za vjenčanja Di Nea   www.dinea.hr
Kali vjenčanice   kali-vjencanice.com

 

Odijela za vjenčanje
Galileo   [Saznaj više…]
Martina Arbanas   www.martin-arbanas.hr
Mura   www.murafashion.com
Kotka   www.kotka.hr
RIO Rijeka   www.rio-rijeka.hr

 

Cvijeće za vjenčanje
 Cvjetarna Pascucci   www.vjencanje-pascucci.hr  
Noi Due   www.noidue.hr
Cvjetarna Val   www.cvjetarna-val.hr
Tamarino cvijeće   Facebook profil: Tamarino cvijeće www.tamara.hr   

 

Torte i kolači za vjenčanje
Torte i kolači Snjeguljica   www.snjeguljica-torte.hr
Dolce Bolero   www.dolcebolero.hr

 

Cipele za vjenčanje
Pitarello   www.pittarello.hr
Bata   www.bata.com
Karla   www.karla.hr
Deichmann   www.deichmann.com
Shoebox   shoebox.hr
Peko   www.peko.hr
Planet obuća   www.planet-obuca.com
Aldo cipele   www.aldoshoes.com 
Mr. Joseph   www.mr-joseph.com

 

Pozivnice i zahvalnice za vjenčanje
RM pozivnice   www.rm-pozivnice.com
Cool Weddingz by Nik Titanik   [Saznaj više…]
Digitalis vjenčanja   vjencanjadigitalis.com
4 Best Wedding   4bestwedding.com

 

Agencije za organizaciju vjenčanja
Noi Due   www.noidue.hr
Wedding centar Amor   www.amor-rijeka.hr
Studio Infinity   www.infinity.com.hr
4 Best Wedding   4bestwedding.com
Digitalis vjenčanja   vjencanjadigitalis.com
Hedona orgranizacija vjenčanja   www.hedona.org
BTW studio   www.btwstudio.hr

 

Kozmetički saloni & Make-up za vjenčanje
Studio 58   www.studio-58.hr
Kozmetički salon Žana   www.beautysaloni-zana.hr
Kozmetički salon Dermis   www.dermis.hr
Kozmetički salon Lotos   www.salon-lotos.hr
Kozmetički salon Allure   www.kozmeticki.com